Referencje

Zaufali nam

Nasza praca została doceniona oraz nagrodzona, świadczą o tym pozytywne opinie naszej firmy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych i użytecznych rozwiązań, dlatego też kładziemy duży nacisk na precyzję oraz jakość wykonania usług.

Opinie naszych klientów

 1. Dodatki WebCoders do platformy Shoper to idealne rozwiązanie, które przenosi e-biznes na wyższy poziom satysfakcji; zarówno Klientów sklepu jak i jego właścicieli. Polecam

  M.Michałekwww.mycotton.pl
 2. Jesteśmy zadowoleni z zamówionej grafiki. Elementy sklepu tworzą estetyczną, logiczną i spójną całość. Szybki termin realizacji. Usługa wyższej jakości.

  Kamil Wojtulewicztechtime.pl
 3. (...) Ale super, że teraz tak to właśnie działa jak oczekiwałem jesteście super :) dzięki bardzo i pozdrawiam

  Optometrysta.plwww.optometrysta.pl/
 4. Witam, Jesteście BOSCY ! Dziękuję :) Przeszliśmy z ubogiego istore na platformę shoper, i wszytko jest inne ... stąd brak rozgarnięcia w adminie. Dzięki raz jeszcze, wszystko działa. Na pewno będę z czasem włączać część Państwa dodatków. (...) Shoper polecił mi bezpośrednio Waszą stronę i wasz produkt jako partnerski i dedykowany sklepom Shoper:) (po tym jak mój FB napsuł im krwi) Proszę się do nich zatem ładnie uśmiechnąć :) Miłego! Karolina

  Galeria Olvidogaleria-olvido.pl
 5. (...) uważam, że znacie się na swojej robocie, jak mało kto. Każda osoba oglądająca sklep jest zachwycona wprowadzonymi zmianami, a konkurencja jest załamana :) Idealnie odczytaliście moje wymagania dotyczące strony graficznej, jak i funkcjonalnej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mam nadzieję na jeszcze ciekawsze przyszłe projekty :)

  Rafał Durdatendina.pl
 6. Stworzona na nasze potrzeby wyszukiwarka produktów działa zgodnie z założeniem i spełnia w 100% nasze wymagania. Szkoda tylko, że tak późno nawiązaliśmy współpracę. Webcoders cenię szczególnie za zaangażowanie w projekty i szybkość działania. Jest to kluczowe dla osągnięcia sukcesu.

  P. Kukulski - IT Managerwww.ford-esklep.pl
 7. Structum Sp. z o.o. współpracuje z firmą WebCoders już od ponad roku (...). W całym okresie współpracy pracownicy WebCoders udowodnili swoje wysokie kompetencje programistyczne i rzetelność biznesową. Polecam WebCoders jako wiarygodnego partnera biznesowego.

  M. Szczepaniak - Wiceprezes Zarządu Structum Sp. z o.o.structum.pl
 8. (...) mieliśmy przyjemność współpracować z WebCoders.eu (...) Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, dopracowanie wszystkiego na bardzo wysokim poziomie a przede wszystkim za cierpliwość dla naszych wymagań - tak, przyznajemy, że jesteśmy bardzo wymagający (...)

  Ł. Świerczniecodzienni.pl

Wystaw Swoją opinię