Zamów e-sklep

Otwórz e-sklep w kilka dni!

Zostaw w tyle swoją konkurencję lub załóż własny e-biznes i stań się niezależny od innych. Oferujemy Ci gotowy do działania, mobilny i niezawodny sklep internetowy z regulaminem sklepu.

Gotowy wysokiej jakości sklep mobilny

Dlaczego warto o tym pomyśleć?

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Zakupy za pośrednictwem Internetu stały się standardem, który umożliwia szybkie zamówienie towarów bądź usług bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Posiadanie sklepu internetowego nie tylko znacznie zwiększy konkurencyjność Twojej Firmy, ale umożliwi Ci również rozszerzenie działalności na teren całej Polski, Europy, lub jeśli masz takie plany – całego świata. Z naszych obserwacji wynika, że młode pokolenia są nastawione głównie na zakupy w sieci ze względu na wygodę i mobilność. Wykorzystaj ten fakt planując założenie lub rozwój Twojej firmy.

Co otrzymujesz

Łatwy w obsłudze e-sklep z możliwością rozbudowy, ze wsparciem technicznym i aktualizacjami oraz usługą prawną – niezbędną przy sprzedaży w Internecie.

  • Oprogramowanie sklepu (System CMS) – rozbudowany a zarazem prosty w obsłudze, stworzony zgodnie z zaleceniami Google. Zintegrowany z Allegro, Subiekt GT, kurierami i szybkimi płatnościami
  • Hosting – wydajny i niezawodny serwer z gwarancją dostępności
  • Certyfikat SSL – zabezpieczający dane Twoich klientów i składane zamówienia
  • Wsparcie techniczne – pomoc telefoniczna i mailowa przez cały rok, instrukcje video
  • Porady prawne – regulamin sklepu, aktualizacja pod kątem zmian w prawie

Opinie właścicieli sklepów


Rafał Durda – Właściciel www.tendina.pl

„uważam, że znacie się na swojej robocie, jak mało kto. Każda osoba oglądająca sklep jest zachwycona, a konkurencja jest załamana :) Idealnie odczytaliście moje wymagania dotyczące strony graficznej, jak i funkcjonalnej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy (…)”


P. Kukulski – IT Manager www.ford-esklep.pl

„Szkoda tylko, że tak późno nawiązaliśmy współpracę. Webcoders cenię szczególnie za zaangażowanie i szybkość działania. Jest to kluczowe dla osiągnięcia sukcesu.”


emultimax.pl

„Nowoczesna szata graficzna RWD, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności naszego sklepu internetowego. Takie zadanie postawiliśmy przed firmą WebCoders. Współpraca przebiegła wzorowo, a efekty oceńcie sami.”

Zamów teraz

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą aby dostarczyć Ci gotowy do sprzedaży, nowoczesny e-sklep.

Możesz też zadzwonić i porozmawiać z naszym doradcą
tel. 575 035 200.

[contact-form-7 id=”366″ title=”Sklep24h”]